Lampa wisząca 1x26 W złota LP0023MCCT Light Prestige Dorado Rope
Lampa wisząca 1x26 W złota LP0023MCCT Light Prestige Dorado Rope
- Nr katalogowy: LP0023MCCT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 512,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Dorado Rope |
| Nr katalogowy | LP0023MCCT |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 300 cm |
| Moc żarówki | 26 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699352865 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 10 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii