Lampa wisząca 1x28 W szary/popielaty-brązowa P0630 MaxLight Modern
Lampa wisząca 1x28 W szary/popielaty-brązowa P0630 MaxLight Modern
- Nr katalogowy: P0630
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 890,80zł
- Cena katalogowa: 1 066 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Modern |
| Nr katalogowy | P0630 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary/popielaty, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 121 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024839 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 21 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |