Lampa wisząca 1x30 W czarna P0645 MaxLight Urus
Lampa wisząca 1x30 W czarna P0645 MaxLight Urus
- Nr katalogowy: P0645
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Urus |
| Nr katalogowy | P0645 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025126 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 18 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |