Lampa wisząca 1x30 W złota DU3135930W Zuma Line Galatea
Lampa wisząca 1x30 W złota DU3135930W Zuma Line Galatea
- Nr katalogowy: DU3135930W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 737,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Galatea |
| Nr katalogowy | DU3135930W |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693463 |
| Dane producenta | Zobacz |