Lampa wisząca 1x30 W złota P0614 MaxLight Laguna
Lampa wisząca 1x30 W złota P0614 MaxLight Laguna
- Nr katalogowy: P0614
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 878,00zł
- Cena katalogowa: 1 050 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Laguna |
| Nr katalogowy | P0614 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 135 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024150 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 12 x 147 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii