Lampa wisząca 1x32 W czarna C0250 MaxLight Zumaia
Lampa wisząca 1x32 W czarna C0250 MaxLight Zumaia
- Nr katalogowy: C0250
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 994,80zł
- Cena katalogowa: 1 196 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Zumaia |
| Nr katalogowy | C0250 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 102 cm |
| Moc żarówki | 32 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351022941 |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 11 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |