Lampa wisząca 1x35 W czarna P0613 MaxLight Solaris
Lampa wisząca 1x35 W czarna P0613 MaxLight Solaris
- Nr katalogowy: P0613
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 037,60zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Solaris |
| Nr katalogowy | P0613 |
| Materiał | aluminium, kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 140 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024112 |
| Wymiary z opakowaniem | 57 x 15 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |