Lampa wisząca 1x37 W chrom P0647 MaxLight Love
Lampa wisząca 1x37 W chrom P0647 MaxLight Love
- Nr katalogowy: P0647
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 030,00zł
- Cena katalogowa: 2 490 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Love |
| Nr katalogowy | P0647 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 131.5 cm |
| Moc żarówki | 37 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025379 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 11 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii