Lampa wisząca 1x38 W piaskowa 6064113S Aviano Bandol
Lampa wisząca 1x38 W piaskowa 6064113S Aviano Bandol
- Nr katalogowy: 6064113S
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 337,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Bandol |
| Nr katalogowy | 6064113S |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | piaskowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 56 cm |
| Moc żarówki | 38 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4255572519146 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 45 x 65 cm |
| Dane producenta | Zobacz |