Lampa wisząca 1x40 W czarna LP9091PMBK Light Prestige Ring
Lampa wisząca 1x40 W czarna LP9091PMBK Light Prestige Ring
- Nr katalogowy: LP9091PMBK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 302,00zł
- Cena katalogowa: 523 zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Ring |
| Nr katalogowy | LP9091PMBK |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907629270652 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 70 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii