Lampa wisząca 1x40 W czarna PND23523BK Italux Mila
Lampa wisząca 1x40 W czarna PND23523BK Italux Mila
- Nr katalogowy: PND23523BK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 512,00zł
Opis produktu
| Marka | Italux |
| Seria | Mila |
| Nr katalogowy | PND23523BK |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5906630852567 |
| Dane producenta | Zobacz |