Lampa wisząca 1x40 W czarna-złota P241145502A Zuma Line Ravon
Lampa wisząca 1x40 W czarna-złota P241145502A Zuma Line Ravon
- Nr katalogowy: P241145502A
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 517,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Ravon |
| Nr katalogowy | P241145502A |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 123 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692961 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 125 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,78 kg |
| Dane producenta | Zobacz |