Lampa wisząca 1x40 W mosiądz-bursztynowa 109170 Markslöjd Styrka
Lampa wisząca 1x40 W mosiądz-bursztynowa 109170 Markslöjd Styrka
- Nr katalogowy: 109170
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 236,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Styrka |
| Nr katalogowy | 109170 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, bursztynowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 231 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622586 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 19 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii