Lampa wisząca 1x40 W mosiądz-przezroczysta 109136 Markslöjd Gota
Lampa wisząca 1x40 W mosiądz-przezroczysta 109136 Markslöjd Gota
- Nr katalogowy: 109136
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 266,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Gota |
| Nr katalogowy | 109136 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 350 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622241 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 12 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |