Lampa wisząca 1x40 W szary/popielaty 109164 Markslöjd Tip
Lampa wisząca 1x40 W szary/popielaty 109164 Markslöjd Tip
- Nr katalogowy: 109164
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 286,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Tip |
| Nr katalogowy | 109164 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 166 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622524 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 18 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |