Lampa wisząca 1x40 W złota 72281 Rabalux Kallira
Lampa wisząca 1x40 W złota 72281 Rabalux Kallira
- Nr katalogowy: 72281
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 406,99zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Kallira |
| Nr katalogowy | 72281 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595722814 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 8 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |