Lampa wisząca 1x40 W złota ML1867 Milagro Union
Lampa wisząca 1x40 W złota ML1867 Milagro Union
- Nr katalogowy: ML1867
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 473,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Union |
| Nr katalogowy | ML1867 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693718673 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |