Lampa wisząca 1x40 W złota P241249401E Zuma Line Velenne
Lampa wisząca 1x40 W złota P241249401E Zuma Line Velenne
- Nr katalogowy: P241249401E
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 037,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Velenne |
| Nr katalogowy | P241249401E |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693067 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 54 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |