Lampa wisząca 1x40 W złota P241249402 Zuma Line Velenne
Lampa wisząca 1x40 W złota P241249402 Zuma Line Velenne
- Nr katalogowy: P241249402
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 737,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Velenne |
| Nr katalogowy | P241249402 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693050 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 122 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,65 kg |
| Dane producenta | Zobacz |