Lampa wisząca 1x45 W złota LP14251PGD Light Prestige Kandor
Lampa wisząca 1x45 W złota LP14251PGD Light Prestige Kandor
- Nr katalogowy: LP14251PGD
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 487,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Kandor |
| Nr katalogowy | LP14251PGD |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Moc żarówki | 45 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699355262 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 60 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |