Lampa wisząca 1x45 W złota P0638D MaxLight Alexia
Lampa wisząca 1x45 W złota P0638D MaxLight Alexia
- Nr katalogowy: P0638D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 346,00zł
- Cena katalogowa: 8 700 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Alexia |
| Nr katalogowy | P0638D |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Moc żarówki | 45 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025270 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 90 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |