Lampa wisząca 1x47 W biała 2412053001 Nordlux Ilgas
Lampa wisząca 1x47 W biała 2412053001 Nordlux Ilgas
- Nr katalogowy: 2412053001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 613,29zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Ilgas |
| Nr katalogowy | 2412053001 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 115 cm |
| Moc żarówki | 47 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026966 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 10 x 118 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii