Lampa wisząca 1x5 W biała 9002G1 Aldex Filo Milky
Lampa wisząca 1x5 W biała 9002G1 Aldex Filo Milky
- Nr katalogowy: 9002G1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,00zł
Wybierz wariant:
Rodzaj gwintu
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Filo Milky |
| Nr katalogowy | 9002G1 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798662424 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 37 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |