Lampa wisząca 1x5 W biała 9002PLG1S Aldex Filo Milky
Lampa wisząca 1x5 W biała 9002PLG1S Aldex Filo Milky
- Nr katalogowy: 9002PLG1S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 617,00zł
Wybierz wariant:
Rodzaj gwintu
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Filo Milky |
| Nr katalogowy | 9002PLG1S |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798660277 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 28 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |