Lampa wisząca 1x5 W szary/popielaty P0626 MaxLight Modern
Lampa wisząca 1x5 W szary/popielaty P0626 MaxLight Modern
- Nr katalogowy: P0626
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 316,40zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Modern |
| Nr katalogowy | P0626 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 149 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024792 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 18 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |