Lampa wisząca 1x5 W złota P230627901C Zuma Line Freya
Lampa wisząca 1x5 W złota P230627901C Zuma Line Freya
- Nr katalogowy: P230627901C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 145,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Freya |
| Nr katalogowy | P230627901C |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693203 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 25 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |