Lampa wisząca 1x50 W czarna 59978G000PPPH12 Aqform Modern Glass
Lampa wisząca 1x50 W czarna 59978G000PPPH12 Aqform Modern Glass
- Nr katalogowy: 59978G000PPPH12
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 896,00zł
Opis produktu
| Marka | Aqform |
| Seria | Modern Glass |
| Nr katalogowy | 59978G000PPPH12 |
| Materiał | szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Średnica | 16.6 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Dane producenta | Zobacz |