Lampa wisząca 1x50 W złota DU3135950W Zuma Line Galatea
Lampa wisząca 1x50 W złota DU3135950W Zuma Line Galatea
- Nr katalogowy: DU3135950W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 936,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Galatea |
| Nr katalogowy | DU3135950W |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 109 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693456 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 20 x 113 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |