Lampa wisząca 1x56 W beżowa 0063032114 Leds C4 Voiles Big Surface
Lampa wisząca 1x56 W beżowa 0063032114 Leds C4 Voiles Big Surface
- Nr katalogowy: 0063032114
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 21 083,50zł
Opis produktu
| Marka | Leds C4 |
| Seria | Voiles Big Surface |
| Nr katalogowy | 0063032114 |
| Materiał | papier/lunolit/lunopal, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 550 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 56 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8435526853748 |
| Dane producenta | Zobacz |