Lampa wisząca 1x6 W złota P0649 MaxLight Lunaris
Lampa wisząca 1x6 W złota P0649 MaxLight Lunaris
- Nr katalogowy: P0649
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 590,00zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Lunaris |
| Nr katalogowy | P0649 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025423 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 35 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |