Lampa wisząca 1x60 W brązowa FEBELLINIP Elstead Lighting Bellini
Lampa wisząca 1x60 W brązowa FEBELLINIP Elstead Lighting Bellini
- Nr katalogowy: FEBELLINIP
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 389,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bellini |
| Nr katalogowy | FEBELLINIP |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 198 cm |
| Szerokość | 22.2 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005609704 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 35 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |