Lampa wisząca 1x60 W brązowa P0549 MaxLight Kioto
Lampa wisząca 1x60 W brązowa P0549 MaxLight Kioto
- Nr katalogowy: P0549
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 390,00zł
- Cena katalogowa: 1 690 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Kioto |
| Nr katalogowy | P0549 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 175 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351013420 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 30 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |