Lampa wisząca 1x60 W drewno FEALLIERPLLW Elstead Lighting Allier
Lampa wisząca 1x60 W drewno FEALLIERPLLW Elstead Lighting Allier
- Nr katalogowy: FEALLIERPLLW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 528,08zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Allier |
| Nr katalogowy | FEALLIERPLLW |
| Materiał | drewno, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 72.4 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Średnica | 66 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005218012 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 67 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |