Lampa wisząca 1x60 W drewno FEALLIERPSLW Elstead Lighting Allier
Lampa wisząca 1x60 W drewno FEALLIERPSLW Elstead Lighting Allier
- Nr katalogowy: FEALLIERPSLW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 649,23zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Allier |
| Nr katalogowy | FEALLIERPSLW |
| Materiał | drewno, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 58.3 cm |
| Szerokość | 52.1 cm |
| Średnica | 52.1 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005266310 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 53 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |