Lampa wisząca 1x60 W nikiel FEBASKINPAPN Elstead Lighting Baskin
Lampa wisząca 1x60 W nikiel FEBASKINPAPN Elstead Lighting Baskin
- Nr katalogowy: FEBASKINPAPN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 750,99zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Baskin |
| Nr katalogowy | FEBASKINPAPN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 209 cm |
| Szerokość | 25.4 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005279310 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 27 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |