Lampa wisząca 1x60 W nikiel FEHOUNSLOWPPN Elstead Lighting Hounslow
Lampa wisząca 1x60 W nikiel FEHOUNSLOWPPN Elstead Lighting Hounslow
- Nr katalogowy: FEHOUNSLOWPPN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 994,01zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Hounslow |
| Nr katalogowy | FEHOUNSLOWPPN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005223511 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 24 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |