Lampa wisząca 1x60 W srebrna FEGIANNA1C Elstead Lighting Gianna
Lampa wisząca 1x60 W srebrna FEGIANNA1C Elstead Lighting Gianna
- Nr katalogowy: FEGIANNA1C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 053,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gianna |
| Nr katalogowy | FEGIANNA1C |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 202 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005701507 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 44 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |