Lampa wisząca 1x60 W srebrna FELUCIAPC Elstead Lighting Lucia
Lampa wisząca 1x60 W srebrna FELUCIAPC Elstead Lighting Lucia
- Nr katalogowy: FELUCIAPC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 433,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Lucia |
| Nr katalogowy | FELUCIAPC |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 31.8 cm |
| Średnica | 31.8 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005700609 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 38 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |