Lampa wisząca 1x60 W złota-brązowa FEREMYPC Elstead Lighting Remy
Lampa wisząca 1x60 W złota-brązowa FEREMYPC Elstead Lighting Remy
- Nr katalogowy: FEREMYPC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 743,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Remy |
| Nr katalogowy | FEREMYPC |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35.4 cm |
| Szerokość | 20.3 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005608905 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 30 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |