Lampa wisząca 1x60 W złota MS902GD Zuma Line Esero
Lampa wisząca 1x60 W złota MS902GD Zuma Line Esero
- Nr katalogowy: MS902GD
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Esero |
| Nr katalogowy | MS902GD |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692640 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 25 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |