Lampa wisząca 1x64 W złota 70950115 Aviano Toronto
Lampa wisząca 1x64 W złota 70950115 Aviano Toronto
- Nr katalogowy: 70950115
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 837,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Toronto |
| Nr katalogowy | 70950115 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 64 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905679228371 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 60 x 120 cm |
| Dane producenta | Zobacz |