Lampa wisząca 1x6.5 W złota DU3135065W Zuma Line Galatea
Lampa wisząca 1x6.5 W złota DU3135065W Zuma Line Galatea
- Nr katalogowy: DU3135065W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 317,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Galatea |
| Nr katalogowy | DU3135065W |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 6.5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693449 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 28 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,03 kg |
| Dane producenta | Zobacz |