Lampa wisząca 1x68 W srebrna LA087PX143404ksilverDali Altavola Design
Lampa wisząca 1x68 W srebrna LA087PX143404ksilverDali Altavola Design
- Nr katalogowy: LA087PX143404ksilverDali
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 466,77zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Nr katalogowy | LA087PX143404ksilverDali |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 143 cm |
| Moc żarówki | 68 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139919583 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 6 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |