Lampa wisząca 1x7 W brązowa P0650 MaxLight Lando
Lampa wisząca 1x7 W brązowa P0650 MaxLight Lando
- Nr katalogowy: P0650
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 246,00zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Lando |
| Nr katalogowy | P0650 |
| Materiał | drewno |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025355 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 16 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |