Lampa wisząca 1x7 W czarna P0373 MaxLight Coffee
Lampa wisząca 1x7 W czarna P0373 MaxLight Coffee
- Nr katalogowy: P0373
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 290,80zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Coffee |
| Nr katalogowy | P0373 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351006132 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii