Lampa wisząca 1x7 W czarna P0640 MaxLight Fusion
Lampa wisząca 1x7 W czarna P0640 MaxLight Fusion
- Nr katalogowy: P0640
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 308,40zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Fusion |
| Nr katalogowy | P0640 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024976 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 11 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |