Lampa wisząca 1x75 W czarna 72345 Rabalux Beliza
Lampa wisząca 1x75 W czarna 72345 Rabalux Beliza
- Nr katalogowy: 72345
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 636,99zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Beliza |
| Nr katalogowy | 72345 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 75 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595723453 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 6 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |