Lampa wisząca 1x78 W złota P0623D MaxLight Coralys
Lampa wisząca 1x78 W złota P0623D MaxLight Coralys
- Nr katalogowy: P0623D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 10 538,00zł
- Cena katalogowa: 12 500 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Coralys |
| Nr katalogowy | P0623D |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 67.5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 78 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024273 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 17 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |