Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0601 MaxLight Signature
Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0601 MaxLight Signature
- Nr katalogowy: P0601
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 910,00zł
- Cena katalogowa: 1 090 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Signature |
| Nr katalogowy | P0601 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 205 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351022996 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 24 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |