Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0602 MaxLight Signature
Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0602 MaxLight Signature
- Nr katalogowy: P0602
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 182,00zł
- Cena katalogowa: 1 430 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Signature |
| Nr katalogowy | P0602 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351023009 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 34 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |